8. kolo | Sobota 14.04.2018, 10:00 | stadion Na Šlajsi, Lanžhot

st. přípravka - FK Moravská N. V.

.

st. přípravka: Brankář: Trubačová S., Uher L. Sestava: Uher V., Létal M., Darmovzal D.,Didov O., Bartoš T., Petrla z., Slezák L., Kaňa A., Billa M.

FK Moravská N. V.:

Dnes jsme odehráli první mistrovské utkání proti Moravské. Zvítězili jsme 19:0. Soupeře jsme jasně přehrávali a branky padaly po pěkných akcích i střelách. A to jsme ještě spoustu šancí neproměnili. Hodně mě potěšila poziční hra těch starších kluků. V týdnu jsem klukům vysvětloval jak si mají uvolňovat prostory a dnes to výborně plnili. Góly padaly po narážečkách, kličkách a pěkných střelách. Musím většinu děcek pochválit. Jsou i abonenti, kteří musí sledovat ty starší, aby se zlepšovali a musí makat na trénincích.

Přeji pěkný zbytek víkendu.

Program zápasů našich mužstev

Kdy a kde hrají naše mužstva..

Lanžhot je prvním semifinalistou krajského poháru

Jihomoravský krajský pohár zná prvního semifinalistu. Stal se jím lídr krajského přeboru Lanžhot. Ve čtvrtfinále, které se hrálo v...

Mutěnice - Lanžhot 2 : 4

Po zlepšeném výkonu v druhé půlce vezeme z Mutěnic tři body.

Ve středu do Mutěnic

Statistiky po 22. kole krajského přeboru

Bohunice - Lanžhot 2 : 2

Program zápasů 21. a 22. dubna 2018