8. kolo | Sobota 14.04.2018, 10:00 | stadion Na Šlajsi, Lanžhot

st. přípravka - FK Moravská N. V.

.

st. přípravka: Brankář: Trubačová S., Uher L. Sestava: Uher V., Létal M., Darmovzal D.,Didov O., Bartoš T., Petrla z., Slezák L., Kaňa A., Billa M.

FK Moravská N. V.:

Dnes jsme odehráli první mistrovské utkání proti Moravské. Zvítězili jsme 19:0. Soupeře jsme jasně přehrávali a branky padaly po pěkných akcích i střelách. A to jsme ještě spoustu šancí neproměnili. Hodně mě potěšila poziční hra těch starších kluků. V týdnu jsem klukům vysvětloval jak si mají uvolňovat prostory a dnes to výborně plnili. Góly padaly po narážečkách, kličkách a pěkných střelách. Musím většinu děcek pochválit. Jsou i abonenti, kteří musí sledovat ty starší, aby se zlepšovali a musí makat na trénincích.

Přeji pěkný zbytek víkendu.

Muži A | Sobota 10.11.2018, 14:00
Lanžhot - Strání