Podluží - ml. přípravka 5 : 6

26.05.2017 | Boris Didov

Výhra v posledním venkovním utkání.

18. kolo | Čtvrtek 25.05.2017, 17:00 | Kostice

FKM Podluží - ml. přípravka

FKM Podluží:

ml. přípravka: Didov O., Bartoš T., - Petrla Z., Trubač K., Uher V., Šesták P., Hošpes H., Brbůch M., Bača D.,

Byl to náš poslední zápas s ročníky 2008. Proto jsme je chtěli mít u sebe a naposled se na ně podívat. Bude ještě jeden zápas s Hlohovcem, ale mají malé kluky a nemělo by to význam. Zároveň jsme vybrali top tým dle možností. Tak tomu bude i pro příští sezonu. Ostatní děti budou hrát v neděli s Lednicí.

V prvním poločase jsem byli lepším týmem. Měli jsme klid při rozehrávce od branky, dařilo se nám spíš zakončení, ale kombinace tam také byly. Druhy poločas byla provedena malá změna v brance a už se nám ta rozehrávka tak nedařila. Proto nás také soupeř zatlačil, a byl na míči aktivnější a lepší. Ale i tak Tomáš chytal také výborně. Zkrátka, Tom to tak nerozehraje a Ondra zase neudělá takovou tvrdou práci v obraně. Z tohoto pohledu by byla zasloužená remíza. Osud tomu tak nechtěl a v posledních vteřinách utkání jsme rozhodli o našem vítězství.

O to více mělo utkání náboj a drama do poslední chvíle. Děkujeme Ondrovi, Tomášovi a Zbyňkovi za jejich práci a přejeme jim v další jejich práci hodně zdravíčka to hlavně, chuti a výdrž, když to zrovna nepůjde. Jste moc šikovní, máme Vás rádi a budete nám chybět. S ostatními kluky se neloučíme, máme pro to své důvody.

Vstupenky na Baník - aktualizováno

Vstupenky na zápas MOL Cupu Sokol Lanžhot - Baník Ostrava bude možno mimořádně zakoupit i v předprodeji.

4.kolo Fortuna Divize D

Druhý domácí zápas v rámci Moravskoslezské divize sehrajeme v neděli 25.8. od 16:30.

MOL Cup – do Lanžhota přijede Baník Ostrava

V pondělí 19.8. ve 12 hodin bylo v přímém přenosu ČT rozlosováno 2 kolo MOL Cupu. A los nám nemohl přiřadit atraktivnějšího soupeře,...

Zbrojovka B - Lanžhot 1 : 3

Klimeš vychytal Lanžhotu proti třetiligovému Znojmu postup