Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Podluží - ml. přípravka 5 : 6

26.05.2017 | Boris Didov

Výhra v posledním venkovním utkání.

18. kolo | Čtvrtek 25.05.2017, 17:00 | Kostice
 

FKM Podluží - ml. přípravka

5:6

0 : 4

 

FKM Podluží:

ml. přípravka: Didov O., Bartoš T., - Petrla Z., Trubač K., Uher V., Šesták P., Hošpes H., Brbůch M., Bača D.,

Komentář
 
 
 

Byl to náš poslední zápas s ročníky 2008. Proto jsme je chtěli mít u sebe a naposled se na ně podívat. Bude ještě jeden zápas s Hlohovcem, ale mají malé kluky a nemělo by to význam. Zároveň jsme vybrali top tým dle možností. Tak tomu bude i pro příští sezonu. Ostatní děti budou hrát v neděli s Lednicí.

V prvním poločase jsem byli lepším týmem. Měli jsme klid při rozehrávce od branky, dařilo se nám spíš zakončení, ale kombinace tam také byly. Druhy poločas byla provedena malá změna v brance a už se nám ta rozehrávka tak nedařila. Proto nás také soupeř zatlačil, a byl na míči aktivnější a lepší. Ale i tak Tomáš chytal také výborně. Zkrátka, Tom to tak nerozehraje a Ondra zase neudělá takovou tvrdou práci v obraně. Z tohoto pohledu by byla zasloužená remíza. Osud tomu tak nechtěl a v posledních vteřinách utkání jsme rozhodli o našem vítězství.

O to více mělo utkání náboj a drama do poslední chvíle. Děkujeme Ondrovi, Tomášovi a Zbyňkovi za jejich práci a přejeme jim v další jejich práci hodně zdravíčka to hlavně, chuti a výdrž, když to zrovna nepůjde. Jste moc šikovní, máme Vás rádi a budete nám chybět. S ostatními kluky se neloučíme, máme pro to své důvody.

Aktuální články
Lanžhot - Stará Říše 4 : 1

Divizní Stará Říše vyhořela v LanžhotuLanžhot – Fotbalisté divizní Staré Říše si v páteční předehrávce bodově nepolepšili. Na...

 
Velikonoční program

Netradičně v pátek budou chtít hráči Áčka napravit předchozí ztráty bodů.Přípravky i Béčko odehrají své zápasy tradičně v...

 
Rosice - Lanžhot 3 : 0

Produktivní čtvrthodina v druhé půli rozhodla o vysokém vítězství domácích.

 
Program našich zápasů
 
Ve Slovácku mě naučili hrát fotbal, říká hráč kola, Radim Kleiber
 
Lanžhot - Velká Bíteš 4 : 0
 
Program víkendových zápasů
 
Lanžhot - Humpolec 0:1
 
Víkendový program zápasů našich mužstev
 
Blansko - Lanžhot 3 : 1
 
Utkání
Muži A | Pátek 19.04.2019, 16:00
21. kolo
4:1
Lanžhot - Stará Říše
 
Muži A | Neděle 28.04.2019, 16:00
22. kolo
VS.
Tasovice - Lanžhot
 
 
TJ Sokol Lanžhot; +420777944491; fotbal.lanzhot(zavináč)seznam.cz
RSS