ml. přípravka - Charv. N. Ves 6 : 3

03.04.2017 | Boris Didov

Vítězství v prvním jarním utkání

6. kolo | Sobota 01.04.2017, 10:30

ml. přípravka - Sokol Charv. N. V.

Branky: Didov, Kepák, Trubač, Uher V., Šesták M., Bila M.

ml. přípravka: Uher L. - Didov O., Kepák F., Trubač K., Uher V., Šesták J., Šesták P., Slezák L., Kaňa V., Brbůch M., Bila M., Bača D., Svačina A., Šesták M.,

Sokol Charv. N. V.:

Je za námi první mistrovské utkání jara, které se nám i díky krásnému počasí a perfektně připravenému hřišti povedlo na výbornou. Soupeřem pro nás byla Charvátská Nová Ves.
Opět to bylo pro nás utkání plné očekávání, jak se nám děti během zimní přestávky posunuly ve svém vývoji. Pokud bychom to brali s ohledem k soupeři, kluci předvedli pěkný výkon a po celou dobu utkání jsme diktovali tempo hry. Stále více kluků se zapojilo do kombinace a téměř nebylo vidět, že by někdo odkopával míč jen tak, jak je zrovna otočený. Tvořila se hra od brankáře až po zakončení. To byla ovšem naše snad největší slabina, nehledě na to, že soupeř měl opravdu výborného brankáře. Pochvala patří klukům za velkou bojovnost, velký důraz, kdy soupeři nenechali chvilku oddechu.
Tato pochvala patří klukům zvláště proto, že s námi hráli jen poločas 2 kluci ročníku 2008, kterým vlastně tako kategorie patří. Tým tedy tvořil většinu dětí ročníku 2009, 2010 a dokonce 2011. Ostatní kluci 2008 hrají chvilku a potřebují více času.
Pochvala pro Adama Svačinu, Denise Baču a Matěje Šestáka, kteří jsou ti nejmenší, už s námi chodí trénovat, a zasloužili si dostat šanci i v utkání. Byl to jejich první mistrovský zápas, se kterým se opravdu poprali. Vůbec se nebáli, bojovali a chybělo jen trochu více štěstí, lepší zakončení a výsledek utkání byl daleko větší. Krásné bylo, že si i ti nejmenší dokázali nahrát. To je super.
Nezbývá než pogratulovat klukům a popřát, ať i nadále na sobě pracují, nejen na tréninku, ale i doma. Chce to i nadále děti podporovat. Díky také rodičům, za jejich fandění.

Lanžhot - Nové Sady 3:0

Lanžhot – Lanžhot vstoupil do jara se třemi novými posilami a ty se při své premiéře ukázaly v dobrém světle, když zařídily...

Start jarní části fotbalových soutěží je tady!

Po dlouhé zimní pauze startuje jarní část sezony 2018/2019!

Soupiska mužů pro jarní část FORTUNA MSD

Soupiska mužů pro jarní část sezony 2018 / 2019.

Lanžhot - HFK Olomouc 1 : 1

Fotbalisté Lanžhota ladili formu pro první divizní duely

Zápas s FC Svratka ZRUŠEN!

Turnaj U11 - Lanžhot, 16.2.2019

Papučák 2019