Sestava: Létal Michal, Uher Václav, Zobačová Lenka, Bača Petr, Darmovzal David, Bartoš Tomáš

branky: Darmovzal David 4x, Uher Václav 2x

Stadion: stadion Na Šlajsi, Lanžhot

trenér Létal Rostislav:

Přeji pěkné sobotní poledne. Dnes jsem odehráli předposlední podzimní utkání proti FKM Podluží, které jsme vyhráli 6:5. Soupeř k nám přijel se 14 hráči, a my jsme byli v plném počtu, a to 6 hráčů. Později se k nám připojil Tomáš Bartoš z mladší přípravky. V prvním poločase jsem soupeře nepustili k pořádné střelbě, protože naši obránci většinu střel zablokovali. Někdy jsme zbytečně ztráceli míče, ale bojovností jsme ho získali zpět, a potom jsme vyráželi do protiútoku. Soupeře jsme napadali už při zakládání útoků a získávali jsem tím spoustu míčů.

Druhý poločas nás soupeř začal napadat, a tím jsme se dostali pod tlak my, ale úspěšně jsme mu odolávali. Ke konci jsme si zápas zbytečně zkomplikovali lacinými góly, ale dotáhli to děcka do úspěšného konce. Za to jim moc děkuji.

Tak tolik trenér Létal. Druhý trenér Bača se pro samé dojetí nezmohl k zápasu vyjádřit. Prostě žijeme s týmem.

Program zápasů našich mužstev

Kdy a kde hrají o nadcházejícím víkendu naše mužstva.

deník.cz: Lanžhot nezvládl klíčovou bitvu. Zbrojovce trefil výhru Polák v 91. minutě

Klíčový zápas. Fotbalisté Lanžhota v případě úspěchu mohli dotáhnout vedoucí rezervu Zbrojovky na rozdíl tří bodů, šlágr...

Kompletní přehled všech našich výsledků.