7:0 (5:0)
Rostislav Létal | | mládež

starší přípravka - Hlohovec 7:0

Druhé domácí utkání vítězné.

branky: Zobačová Lenka 2x, Darmovzal David 2x, Bača Petr, Didov Ondřej, Kepák Filip

Stadion: stadion Na Šlajsi, Lanžhot

Komentář

Včera jsme odehráli mistrovské utkání proti Hlohovci které starší přípravka vyhrála 6:0 po poločase 5:0.
Musím všechny holky a kluky pochválit za předvedenou hru a bojovnost. Branky padali po nádherných akcích za které by se nemuseli stydět ani někteří naši ligový hráči. Děti si udělali kličku, nahráli si a svou hrou jak v obraně tak i v útoku soupeři totálně znechutili zápas. Za Hlohovec hrál klučina, který by se neztratit ve starších žácích a naši trpaslíci( jak jim říkám) si chtěli dokázat jací jsou chlapi a chtěli ho odstavit tělem. V nejlepším případě odletěli jenom metr.
Do tohoto zápasu zasáhli i kluci z mladší přípravky a vedli si výborně. Tomáš Bartoš v obraně podal výborný výkon a Filip Kepák s Ondrou Didovem přidali po golu. Samozřejmě tam byly i chyby, ale pozitiva převyšovala.
Doufám ,že budeme v tom pokračovat. Díky moc dětem i rodičům

Aktuální články

Program zápasů našich mužstev

Kdy a kde hrají o nadcházejícím víkendu naše mužstva.

deník.cz: Lanžhot nezvládl klíčovou bitvu. Zbrojovce trefil výhru Polák v 91. minutě

Klíčový zápas. Fotbalisté Lanžhota v případě úspěchu mohli dotáhnout vedoucí rezervu Zbrojovky na rozdíl tří bodů, šlágr...