Lanžhot - Hlučín 0 : 6

24.07.2016 | Josef Říha

V dalším přípravném zápase jsme drželi s naším dnes už bývalým farmářským klubem krok jen první poločas.

2. kolo | Sobota 23.07.2016, 10:30 | stadion Na Šlajsi

Sokol Lanžhot - FC Hlučín

branky: Jančík 2, Hanus 2, Szotkowski, Štefek

Sokol Lanžhot: Polách - Žaloudek, Velický, Rehák, Uher - Čambal, Polášek, Žáček, Palkovič - Kleiber- Pálka / Petrla

FC Hlučín: Hampel (46. Hlaváč) – Štefek, Mac, Massaniec – Hudeczek, Fišer, Dostál (60. Hanus), Krejčí (46. Galvas), Badalyan (46. Lukáš) – Szotkowski (60. Jančík), Navrátil (46. Gebauer)

FOTBAL příprava: Hlučín - Lanžhot 6:0

Účastník krajského přeboru z Lanžhotu čekal na závěr soustředění na jihu Moravy třetiligový Hlučín. První poločas sice skončil bezbrankovou remízou, ale po změně stran góly přece jen přišly. Favorit nakonec zvítězil v poměru 6:0.

Ilustrační foto Autor: DENÍK/Jiří Sejkora

Slezané se mohli prosadit už během první půle, ale dvojice gólovek nakonec zůstala ležet ladem. Po změně stran ovšem na hřiště přišli noví hráči a začaly padat branky.

Po dvou přesných trefách si připsali střídající Jančík a Hanus. Následně se trefil Szotkowski a gólový účet uzavřel Štefek. Tato trefa byla dost možná nejhezčí. Na zadní tyč dolétl balon k Macovi, který míč vrátil před bránu a už zmíněný Štefek rozvlnil síť.

„Do druhého poločasu nastoupili čerství hráči. V první půli naše hra nebyla ideální, v tom druhém jsme pak hráli to, co měli. Ze stran chodily centry do vápna a dařilo se nám i prosazovat. Ve druhém poločase Lanžhot odpadl fyzicky," komentoval hlučínský trenér Milan Valachovič.

Autor: DENÍK/Petr Dušek

Velikonoční program

Netradičně v pátek budou chtít hráči Áčka napravit předchozí ztráty bodů.Přípravky i Béčko odehrají své zápasy tradičně v...

Rosice - Lanžhot 3 : 0

Produktivní čtvrthodina v druhé půli rozhodla o vysokém vítězství domácích.

Program našich zápasů

Kdy a kde hrají naše mužstva?

Ve Slovácku mě naučili hrát fotbal, říká hráč kola, Radim Kleiber

Lanžhot - Velká Bíteš 4 : 0

Program víkendových zápasů

Lanžhot - Humpolec 0:1