17. kolo, pondělí 30.05.2016, 17:00

Sokol LanžhotMoravan Lednice

Boris Didov | | mládež

mladší přípravka - Lednice 4 : 6

Nejlepší zápas v závěru sezony.

Brankář: Trubačová S.
Sestava: Uher V., Létal M., Darmovzal D., Šťastný A., Didov O., Bartoš T., Trubač K., Uher L., Kepák F.

branky: Uher Vašek 3x, Létal Michal

Stadion: stadion Na Šlajsi, Lanžhot

Poslední utkání této sezóny nám výsledkově nevyšlo, ale mělo ty nejlepší parametry co do kvality, bojovnosti, fotbalovosti a pěkných gólů. To se týká jak soupeře, tak domácích borců. Do utkání jsme nastoupili s nejsilnější možnou sestavou. A bylo to nejlepší utkání celé sezóny.

Celé utkání jsem soupeře dotahovali a ukázalo se, že máme naši druhou čtverku mladší, a to rozhodlo. Soupeř byl trochu dravější na balóně a věděl kam se má postavit. Což nám chvilku trvalo během utkání a také se nevyplatilo. Na tom musíme zapracovat, ale vše chce svůj čas. I tak musím kluky pochválit. Někdy nám chybělo štěstí, někdy jsme ho naopak měli víc než dost, někdy jsme to zbytečně vodili a nerespektovali spoluhráče, sem tam sehrála svou roly zbrklost. Jak říkám, chce to svůj čas, možná chci po dětech hodně, možná jsem výbušný, ale chci z nich dostat co nejvíc, a to lze kluky naučit, jen stálým opakováním a více tréninkovýma jednotkama.

Do starší přípravky odcházejí: Uher Vašek, Létal Michal, Darmovzal David, Šťastný Alan, Trubačová Sabina. Odchází nám ti nejstarší a s nimi i velká kvalita. Všechny fotbal moc baví, a bylo to vidět na jejich přístupu. Za to jim moc děkujeme a přejeme hodně zdraví, ať jim jejich elán vydrží, a dále nás svým fotbalem baví. Kluci a Sabko díky.