Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

1. kolo | Sobota 02.11.2019, 14:00

SK Bystřice nad Pernštejnem - Sokol Lanžhot

0:5

0:2

Branky: 16. Bartoš Jan, 37. Sedláček Václav (vl.), 67. Kleiber Radim, 70. Dovhanyuk Pavel, 78. Královič Timotej

Žluté karty: Sodomka Petr - Bartoš Jan, Svitok Roman

Diváci: 75

SK Bystřice nad Pernštejnem:

Sokol Lanžhot: Klimeš – Bárta, Mikúšek, Šenk – Královič (77. Lenhard), Krejčíř, Hílek, Simandl, Kleiber (83. Svitok) – Dovhanyuk (77. Lapin), Bartoš (80.Bakus)

Komentář

Hosté potvrdili svoji herní pohodu a po vysoké výhře vezou tři body.

V 16. minutě fauloval domácí brankář Petr a hosté kopali pokutový kop. Ten nadvakrát proměnil Bartoš - 0:1. Ve 37. minutě už to bylo o dvě branky. To hosté rychle rozehráli po faulu domácích, Dovhanyuk centroval z pravé strany a Sedláček si srazil míč do vlastní brány - 0:2. Tímto výsledkem také skončil první poločas.
Domácí se po přestávce snažili snížit, ale nepovedlo sem jim to. Naopak v 67. minutě zůstal za domácí obranou osamocený Kleiber a ten přehodil Petra - 0:3. Za tři minuty lovil Petr míč ze své sítě znovu. Simandl vyslal do samostatného úniku Dovhanyuka a ten se v takových situacích mýlí málokdy - 0:4. V 78. minutě pečetil výhru hostí Královič, když nádhernou individuální akci zakončil tvrdou ránou na zadní tyč - 0:5.