Josef Říha | | klub

Program našich zápasů

Fotbalové soutěže pokračují dalšími zápasy.
Áčko čeká sobotu dopoledne okresní derby na stadionu MSK Břeclav, v němž jsou tentokrát jednoznační favorité domácí.
Béčko v neděli dopoledne zajíždí k hodovnímu zápasu do Týnce.
Soutěže začínají také naše mládežnická družstva, takže v sobotu od 11 hodin se postupně představí obě přípravky, následně mladší žáci a program uzavřou premiérou také starší žáci.
Na všech zápasech včetně mládežnických stále platí pro diváky pravidla protiepidemických opatření FAČR, děkujeme za pochopení a jejich dodržování.

Sobota 28.8.2021
10:30 MSK Břeclav – Sokol Lanžhot
rozhodčí Bělák Marek (Brno) – Julínek Jiří (Brno), Marinč Lukáš (Brno), DFA Briksa Václav (Mor. Krumlov)
odjezd os. auty

11:00 mladší přípravka – FK Moravská Nová Ves
11:00 starší přípravka – FK Moravská Nová Ves
stadion Na Šlajsi

13:00 mladší žáci – MSK Břeclav „B“
rozhodčí Veverka František (Břeclav)

14:30 starší žáci – Sokol Ivaň
rozhodčí Veverka František (Břeclav)

Neděle 29.8.2021
10:00 Sokol Týnec – Sokol Lanžhot „B“
rozhodčí Strouhal Jaroslav – Daniel Jaroslav (Hodonín), Vymyslický Pavel (Břeclav)
odjezd os. auty

Kde a kdy hrají naše mužstva následující zápasy?