Nejlepší střelec přeboru Čambal přijde o nedělní zápas

19.05.2018 | Josef Říha

Stopku na jeden zápas dostal útočník Lanžhota Lukáš Čambal. Nejlepší střelec krajského přeboru v minulém kole v Boskovicích (1:1) nejprve vstřelil devatenáctou branku v sezoně. Ve druhé půli ale obdržel druhou žlutou kartu a byl vyloučen.

Bude tak vedoucímu celku tabulky chybět v nedělním duelu proti Moravskému Krumlovu, který jako doposud jediný Lanžhot v letošní sezoně porazil (na podzim 3:1). Ve středečním pohárovém zápase proti Bosonohám už může Čambal nastoupit.

Zdroj: jihomoravskyfotbal.cz

Lanžhot - Ždírec n. D. 3 : 0

Lanžhot – Letošní zápasy Sokola Lanžhot se většinou odvíjí od toho, jestli se podaří proměnit šance ve vedoucí branku. Pokud ano, tak...

Program našich zápasů

Kdy a kde hrají naše mužstva.

Žďár n. S. - Lanžhot 1 : 0

Ve Žďáru jsme na body nedosáhli.

Program zápasů

Souboj divizních nováčků: Lanžhot převálcoval bystrckou Dostu

Tomáš Bartal hráčem kola!

Krajský turnaj přípravek - Lanžhot

Bzenec - Lanžhot 1 : 3