Lanžhot je prvním semifinalistou krajského poháru

Jihomoravský krajský pohár zná prvního semifinalistu. Stal se jím lídr krajského přeboru Lanžhot. Ve čtvrtfinále, které se hrálo v rámci vloženého 16. kola přeboru, vyhrál v Mutěnicích 4:2.

V předchozích kolech Lanžhot vyřadil Krumvíř a Ratíškovice. Na soupeře pro semifinále si zatím musí počkat.
Ve hře je ještě šest klubů z krajského přeboru. Už v sobotu se střetnou Boskovice s Bystrcí, zápas se rovněž hraje v rámci KP. Dopoledne 8. května je na programu duel Bohunice - Rousínov a o den později pak souboj Bosonohy - Ivančice.

Krajský pohár JmKFS - čtvrtfinále
FK Mutěnice - Sokol Lanžhot 2:4 (1:0)
Branky: 18. Bíza, 59. Maršálek H. - 46. Šenk, 58. (PK) Ciprys, 75. Měřínský, 90. Čambal

sobota 28. dubna, 16:00: FC Boskovice - FC Dosta Bystrc-Kníničky