Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Statistiky po 21. kole krajského přeboru

18.04.2018 | Josef Říha

Podívejte se na statistiky po 21. kole (19. hraném) jihomoravského krajského přeboru.

Krajský přebor JmKFS
21. kolo (19. hrané)
Vojkovice - Bohunice 2:2 (2:1); 24. (PK) Horňák, 26. Poláček R. - 33. Ullmann, 85. Švancara
Ivančice - Veselí 0:0
Sparta Brno - Mutěnice 1:1 (0:0); 73. Žáček - 61. Koplík
Boskovice - Rousínov 1:1 (0:1); 89. Daněk - 29. Divácký; ČK: 72. Mrnuštík (Rousínov)
Svratka Brno - Bučovice 3:2 (2:1); 25. (PK) Hansl, 42. Havlín, 88. Babel´a - 10. Bil, 50. (PK) Palla
Moravský Krumlov - Moravská Slavia 0:2 (0:1); 10. Pořízek, 59. Urbánek
Ráječko - Bystrc 3:0 (0:0); 50. Gremmel, 64. Sedláček, 81. (PK) Sedlák; ČK: 80. Gryc (Bystrc)
Lanžhot - Bosonohy 4:0 (3:0); 2. a 12. Vrábel, 20. vlastní, 58. Ciprys; ČK: 77. Břežný (Bosonohy)

Tabulka
1. Sokol Lanžhot 18 14 3 1 45:7 45
2. SK Olympia Ráječko 19 12 3 4 52:23 39
3. FC Dosta Bystrc-Kníničky 18 10 5 3 38:29 35
4. Tatran Bohunice 18 10 4 4 43:24 34
5. FC Svratka Brno 19 9 5 5 44:28 32
6. FK Mutěnice 19 8 6 5 33:19 30
7. FC Sparta Brno 19 8 6 5 36:33 30
8. FC Boskovice 19 8 4 7 33:31 28
9. Tatran Rousínov 18 8 1 9 36:38 25
10. FC Moravský Krumlov 19 6 6 7 33:37 24
11. SK Vojkovice 19 6 3 10 29:45 21
12. FC Ivančice 19 5 4 10 31:34 19
13. FK SK Bosonohy 19 5 3 11 33:46 18
14. FC Veselí nad Moravou 19 4 3 12 28:49 15
15. SK Moravská Slavia Brno 19 4 1 14 18:61 13
16. FC Bučovice 19 2 5 12 13:41 11

Nejvyšší výhry
7:0 Mutěnice - MS (11. kolo, 12. hrané)
8:2 Ráječko - Veselí (13. kolo, 15. hrané)
6:0 Ráječko - MS (3. kolo, 2. hrané)
6:0 Svratka Brno - Sparta Brno (14. kolo, 3. hrané)
0:6 Bučovice - Lanžhot (4. kolo)
6:0 Lanžhot - Boskovice (10. kolo, 11. hrané)

6:0 Bosonohy - MS (13. kolo, 15. hrané)
0:5 MS - Svratka (4. kolo)
1:6 Rousínov - Ráječko (4. kolo)

Kanonýři
15 gólů: Radim Chyla (Bystrc), Lukáš Čambal (Lanžhot)
13 gólů: Daniel Keprt (Ráječko)
12 gólů: Patrik Bogner (Moravský Krumlov), Petr Loprais (Sparta Brno)
11 gólů: Ondřej Ullmann (Bohunice)
10 gólů: Josef Lička (Rousínov), Ladislav Hansl (Svratka Brno)
9 gólů: Mário Tóth (Lanžhot), Jakub Mičko (Sparta Brno, na podzim Ráječko), Jan Bulušek (Svratka Brno, v KP hrál jen na podzim), Martin Vaďura (Veselí), Matěj Sedláček (Ráječko)
8 gólů: Tomáš Jacko (Ivančice), Marcel Čepil (Mutěnice), David Jukl (Bohunice, v KP hrál jen na podzim), Martin Hodek (Sparta Brno)

Hattricky
Petr Švancara (14. kolo, 3. hrané, Bohunice - Rousínov)
Lukáš Čambal (4. kolo, Bučovice-Lanžhot)
Ondřej Ullmann (5. kolo, Bosonohy-Bohunice) - 4 góly
Tomáš Jacko (6. kolo, Veselí-Ivančice)
Patrik Bogner (8. kolo, Bučovice-MK)
Lukáš Čambal (15. kolo, 9. hrané, Veselí-Lanžhot)
Radim Chyla (9. kolo, 10. hrané, MK-Bystrc)
Lukáš Čambal (10. kolo, 11. hrané, Lanžhot-Boskovice) - 4 góly
Josef Lička (10. kolo, 11. hrané, Rousínov-Vojkovice)
Patrik Bogner (10. kolo, 11. hrané, Bosonohy-MK)
Petr Loprais (11. kolo, 12. hrané, Sparta Brno-Bosonohy)
Radim Chyla (12. kolo, 13. hrané, Bystrc-Vojkovice)
Jan Bulušek (12. kolo, 14. hrané, Moravský Krumlov-Svratka Brno)
Richard Dostálek (13. kolo, 15. hrané, Bosonohy-MS)
Daniel Keprt (13. kolo, 15. hrané, Ráječko-Veselí)

Gólmani s nulou
13 - Rudolf Bartal (Lanžhot)
7 - Denis Crhan (Svratka Brno)
6 - Karel Němeček (Ráječko)
4 - Jan Herink (Bystrc), Tomáš Maloň (Bosonohy), Michal Bogner (Moravský Krumlov)
3 - Igor Šupa (Mutěnice), Lukáš Sedláček (Vojkovice), Jindřich Bednář (Boskovice), Jan Velan (MS), Petr Podolský (Ivančice)

Diváků
638 diváků: Lanžhot - Bohunice (7. kolo)
420 diváků: Bohunice - Bosonohy (20. kolo, 18. hrané)
400 diváků: Lanžhot - Mutěnice (13. kolo, 15. hrané)
350 diváků: Svratka Brno - Bystrc (7. kolo)
335 diváků: Lanžhot - Bosonohy (21. kolo, 19. hrané)
320 diváků: Lanžhot - Bučovice (19. kolo, 17. hrané)

305 diváků: Rousínov - Bučovice (15. kolo, 9. hrané)
300 diváků: Moravský Krumlov - Lanžhot (11. kolo, 12. hrané)

Červené karty
2 - David Jukl (Bohunice), Ondřej Václavek (Boskovice), Patrik Bogner (Moravský Krumlov), 1 - Jakub Holý (Ivančice), Michal Tofl (Sparta Brno), Stanislav Píšek (Bohunice), Tomáš Novotný, Lukáš Trávník, Tomáš Drápal (Mutěnice), Tomáš Fajgl, Tomáš Kasprij, Martin Lang (Vojkovice), Lukáš Svoboda, Mário Tóth (Lanžhot), Tomáš Bittner, Jan Jursa, Ondřej Havelka (Moravský Krumlov), Jiří Šíma, Daniel Břežný (Bosonohy), Jakub Sedlák (Ráječko), Robin Valenta, Bohumil Vardan (Veselí), Zdeněk Partyš, Pavol Babela, Roman Zavřel (Svratka), Antonín Kolář (Boskovice), Lubomír Burian (Bučovice), Lukáš Mrnuštík (Rousínov), Jan Gryc (Bystrc)
Týmy: 5 - Moravský Krumlov, 3 - Mutěnice, Bohunice, Boskovice, Svratka Brno, Vojkovice, 2 - Lanžhot, Veselí, Bosonohy, 1 - Ivančice, Sparta Brno, Ráječko, Bučovice, Rousínov, Bystrc

Zdroj: jihomoravskyfotbal.cz

 
Aktuální články
Členská schůze fotbalového oddílu

Členská schůze fotbalového oddílu se uskuteční v pátek 22.2.2019 od 18 hodin v zasedací místnosti stadionu Na Šlajsi.

 
Halový turnaj Lanžhot - MINI přípravka

Halový turnaj MINI přípravky - Lanžhot 12. 1. 2019

 
Mistelbach - Vánoční turnaje U11

Turnaje U11 - 27.12. a 30.12.2018

 
Turnaj U11 - Brno, 5.1.2019
 
PF 2019
 
Předběžný plán přípravných zápasů 2019
 
Halový turnaj Brno - ročníky 2008
 
Halový turnaj Brno - ročník 2009
 
Statistiky našich hráčů v podzimní části divize
 
Poděkování fanouškům
 
Utkání
Muži A | Sobota 10.11.2018, 14:00
15. kolo
2:2
Lanžhot - Strání
 
Muži A | Sobota 26.01.2019, 12:00
přát.
VS.
Lanžhot - Malacky
 
 
TJ Sokol Lanžhot; +420777944491; fotbal.lanzhot(zavináč)seznam.cz
RSS