Ivančice - Lanžhot 0 : 1

29.10.2017 | Josef Říha

Lanžhot těsně vyhrál v Ivančicích a je půlmistr krajského přeboru

Lanžhot, Ivančice – Kolo před koncem krajského přeboru mají fotbalisté Sokolu Lanžhot jasno, že v nejvyšší krajské soutěži přezimují na první pozici. Titul půlmistra si pojistili hubenou výhrou na hřišti Ivančic v poměru 1:0. Díky klopýtnutí druhých Bohunic v Boskovicích navíc mají Valachovičovi svěřenci na čele soutěže luxusní sedmibodový náskok.
Zdroj: https://breclavsky.denik.cz/fotbal_region/lanzhot-tesne-vyhral-v-ivancicich-a-je-pulmistr-krajskeho-preboru-20171030.html

Lanžhot - Ždírec n. D. 3 : 0

Lanžhot – Letošní zápasy Sokola Lanžhot se většinou odvíjí od toho, jestli se podaří proměnit šance ve vedoucí branku. Pokud ano, tak...

Program našich zápasů

Kdy a kde hrají naše mužstva.

Žďár n. S. - Lanžhot 1 : 0

Ve Žďáru jsme na body nedosáhli.

Program zápasů

Souboj divizních nováčků: Lanžhot převálcoval bystrckou Dostu

Tomáš Bartal hráčem kola!

Krajský turnaj přípravek - Lanžhot

Bzenec - Lanžhot 1 : 3