Soupiska pro podzim 2017

08.08.2017 | Josef Říha

Soupiska mužů pro podzimní část sezony 2017/18.

V kádru mužů došlo v letní přestávce k avizovanému velkému počtu změn. Některé byly vynuceny např. prací, některé naopak neplánované, když třeba všechny zaskočil odchod kapitána Žaloudka.
Vlivem úzkého jarního kádru je potom více zápisů v kolonce příchodů, kde se ale hned pětice hráčů vrací na místo dřívějšího působiště.
Nový je také realizační tým.

brankáři: Bartal Rudolf, Trubač Jiří, Uher Vítězslav
obránci: Měřínský Tomáš, Mikúšek Peter, Šenk Peter, Velický Stanislav
záložníci: Bartal Tomáš, Bartoš Miroslav, Hílek Jaroslav, Hrnčíř David, Kleiber Radim, Rehák Stanislav, Svoboda Lukáš, Tóth Mário, Žáček Erik
útočníci: Čambal Lukáš, Darmovzal Petr