Soupiska pro podzim 2017

08.08.2017 | Josef Říha

Soupiska mužů pro podzimní část sezony 2017/18.

V kádru mužů došlo v letní přestávce k avizovanému velkému počtu změn. Některé byly vynuceny např. prací, některé naopak neplánované, když třeba všechny zaskočil odchod kapitána Žaloudka.
Vlivem úzkého jarního kádru je potom více zápisů v kolonce příchodů, kde se ale hned pětice hráčů vrací na místo dřívějšího působiště.
Nový je také realizační tým.

brankáři: Bartal Rudolf, Trubač Jiří, Uher Vítězslav
obránci: Měřínský Tomáš, Mikúšek Peter, Šenk Peter, Velický Stanislav
záložníci: Bartal Tomáš, Bartoš Miroslav, Hílek Jaroslav, Hrnčíř David, Kleiber Radim, Rehák Stanislav, Svoboda Lukáš, Tóth Mário, Žáček Erik
útočníci: Čambal Lukáš, Darmovzal Petr

Realizační tým:
trenér: Valachovič Milan, asistent: Houška Marcel, vedoucí: Svačina Petr

Změny v letní přestávce:
příchody: Bartal Rudolf (MFK Skalica), Bartoš Miroslav (Sokol Kostice), Čambal Lukáš (FK Hodonín), Darmovzal Petr (Sokol Kostice), Měřínský Tomáš (Slavoj V. Pavlovice), Mikúšek Peter (FK Senica), Tóth Mário (Mosta F.C.), Velický Stanislav (USV Hauskirchen), Uher Vítězslav (Sokol Tvrdonice)
Valachovič Milan (trenér), Houška Marcel (asistent)
odchody: Kacr Viktor (práce v zahraničí), Pálka Tomáš ( Moravan Lednice), Polach Lukáš (Moravan Lednice), Trčka Jan (studijní pobyt), Žaloudek Milan (Slavoj V. Pavlovice)

Soupisku najdete zaké ZDE

Program zápasů našich mužstev

Kdy a kde hrají naše mužstva..

Lanžhot je prvním semifinalistou krajského poháru

Jihomoravský krajský pohár zná prvního semifinalistu. Stal se jím lídr krajského přeboru Lanžhot. Ve čtvrtfinále, které se hrálo v...

Mutěnice - Lanžhot 2 : 4

Po zlepšeném výkonu v druhé půlce vezeme z Mutěnic tři body.

Ve středu do Mutěnic

Statistiky po 22. kole krajského přeboru

Bohunice - Lanžhot 2 : 2

Program zápasů 21. a 22. dubna 2018