Soupiska pro podzim 2017

08.08.2017 | Josef Říha

Soupiska mužů pro podzimní část sezony 2017/18.

V kádru mužů došlo v letní přestávce k avizovanému velkému počtu změn. Některé byly vynuceny např. prací, některé naopak neplánované, když třeba všechny zaskočil odchod kapitána Žaloudka.
Vlivem úzkého jarního kádru je potom více zápisů v kolonce příchodů, kde se ale hned pětice hráčů vrací na místo dřívějšího působiště.
Nový je také realizační tým.

brankáři: Bartal Rudolf, Trubač Jiří, Uher Vítězslav
obránci: Měřínský Tomáš, Mikúšek Peter, Šenk Peter, Velický Stanislav
záložníci: Bartal Tomáš, Bartoš Miroslav, Hílek Jaroslav, Hrnčíř David, Kleiber Radim, Rehák Stanislav, Svoboda Lukáš, Tóth Mário, Žáček Erik
útočníci: Čambal Lukáš, Darmovzal Petr

Realizační tým:
trenér: Valachovič Milan, asistent: Houška Marcel, vedoucí: Svačina Petr

Změny v letní přestávce:
příchody: Bartal Rudolf (MFK Skalica), Bartoš Miroslav (Sokol Kostice), Čambal Lukáš (FK Hodonín), Darmovzal Petr (Sokol Kostice), Měřínský Tomáš (Slavoj V. Pavlovice), Mikúšek Peter (FK Senica), Tóth Mário (Mosta F.C.), Velický Stanislav (USV Hauskirchen), Uher Vítězslav (Sokol Tvrdonice)
Valachovič Milan (trenér), Houška Marcel (asistent)
odchody: Kacr Viktor (práce v zahraničí), Pálka Tomáš ( Moravan Lednice), Polach Lukáš (Moravan Lednice), Trčka Jan (studijní pobyt), Žaloudek Milan (Slavoj V. Pavlovice)

Soupisku najdete zaké ZDE

Členská schůze fotbalového oddílu

Členská schůze fotbalového oddílu se uskuteční v pátek 22.2.2019 od 18 hodin v zasedací místnosti stadionu Na Šlajsi.

Halový turnaj Lanžhot - MINI přípravka

Halový turnaj MINI přípravky - Lanžhot 12. 1. 2019

Mistelbach - Vánoční turnaje U11

Turnaje U11 - 27.12. a 30.12.2018