Sezona 2016/17 v řeči čísel

19.06.2017 | Josef Říha

Hráčské statistiky uplynulé sezony.

Železní muži
Ve všech zápasech našeho mužstva nastoupila dvojice Erik Žáček a Tomáš Pálka.
Nejvíce minut strávila na hřištích pětice Žáček, Pálka, Žaloudek, Hílek a Kleiber, všichni více jak dva tisíce minut!
Pořadí dle odehraných minut najdete ZDE.

Kanonýři
Nejlepším střelcem mužstva byl s 13-ti zásahy Tomáš Pálka. I když druhou půlku sezony působil v divizním Hodoníně, 11 krát rozvlnil síť soupeřů Lukáš Čambal. Radim Kleiber pak skóroval 8 krát.
Zajímavostí jsou dva zásahy náhradního gólmana Jirky Trubače.
Pořadí střelců najdete ZDE.

Zlí muži
Utkání nedohrála po udělení červené karty dvojice Jara Hílek a Radim Kleiber, který byl vyloučen dokonce dvakrát.
V žlutých kartách „kraluje“ s přehledem Jara Hílek, až pak následují Šenk, Kleiber, Žaloudek a Velický.
Přehled karetních hříšníků ZDE.

Zimní příprava

Startujeme v sobotu 20.1.2018 (může být upřesněno).

PF 2018

Přejeme Vám příjemné prožití Vánočních svátků a hodně zdraví, pohody a štěstí v roce 2016.Fotbalový oddíl TJ Sokol Lanžhot

Hráčské statistiky podzim 2017

Přehled statistik našich hráčů v podzimní části sezony 2017/2018, dle ODEHRANÝCH MINUT, podle VSTŘELENÝCH GÓLŮ a počtu OBDRŽENÝCH...