Turnaj ml. přípravek Lanžhot 4.2.2017

10.02.2017 | Boris Didov

Vydařený domácí turnaj ml. přípravek ročníků 2008 a mladší

Domácí turnaj ml. přípravek 4.2.2017

V sobotu 4.2.2017 jsme uspořádali, jako již třetí v pořadí, domácí turnaj mladších přípravek v hale při základní škole. Turnaje se účastnilo sedm mužstev, a t

Kluci odehráli skoro po měsíci a půl v této zimní přestávce svůj druhý turnaj, a dá se říct, že soupeři byli o trochu příznivější. Bohužel tomu neodpovídala předvedená hra, na které se podepsala neúčast dvou starších kluků, jejichž absence nás docela hodně zamrzela. Zvlášť, když to byl domácí turnaj, který nás stál docela hodně úsilí a turnaj byl nahlášený ve velkém předstihu.

Jediný nám konkurence schopný soupeř byl jako obvykle skvěle hrající tým ze slovenska, Kúty. Soupeř byl oproti nám ve výškové převaze a před utkáním jsme se ho možná zalekli více, než bylo zdrávo. Výsledek hovoří vcelku jednoznačně pro našeho soupeře, utkání však tak jednoznačné nebylo, a v plné sestavě bychom ho hravě zvládli. V ostatních utkáních už jsme dominovali, i když z výsledků, to tak nevyznívá. Klukům se dařila kombinace, když jim zrovna nevycházela, nahradili ji bojovnosti. To už tak někdy bývá. Na předvedené hře už jen scházelo lepší zakončení a klid v koncovce. Kluci zahráli turnaj na výbornou, a za předvedenou hru zaslouží jen pochvalu.

V zimním období máme omezené možnosti na trénink, takže volím raději tréninkové jednotky zaměřené na držení míče, dokonalého vedení míče, rozvoj silné individuality, ovládání míče. Myslím, že je to vidět na některých a kluci si více dovolí s míčem ukázat. Jsou zdravě drzí, a to se mí líbí. Nebát se hrát na riziko a zkusit všechno. Taky jim pořád kladu na srdce, a to jediné škaredé slovo od nich chci slyšet. „Pokud nejde o život, jde o hovno!“ A kluci to dobře znají.

Celkově se nám turnaj podařil, jak herně, podtrženo výsledky, tak organizačně. Díky městu Lanžhot, řeznictví Hakalík, správci haly panu Uhrovi za jeho útrapy s námi, našim manželkám za obsluhu v bufetu, fotbalovému oddílu, a trenérů přípravky Michalovi a Rosťovi za organizaci celého turnaje. Taky všem, kteří přišli podpořit naše kluky, a taky těm co mohli přijít a nepřišli.

Sportu zdar, a fotbalu zvlášť!!!

Sestava:

Uher Lukáš, Bartoš Tomáš, Didov Ondřej, Trubač Kryštof, Uher Vojtěch, Šesták Jiří, Šesták Petr, Slezák Lukáš, Kaňa Vladan

Nejužitečnější hráč týmu Lanžhot – Didov Ondra

Výsledky:

Lanžhot 0:3 Kúty

Lanžhot 1:1 FKM Podluží

Lanžhot 2:1 Moravská N. Ves

Lanžhot 3:0 Čáry

Lanžhot 1:0 Šaštín

Lanžhot 3:0 Lednice

Zimní příprava

Startujeme v sobotu 20.1.2018 (může být upřesněno).

PF 2018

Přejeme Vám příjemné prožití Vánočních svátků a hodně zdraví, pohody a štěstí v roce 2016.Fotbalový oddíl TJ Sokol Lanžhot

Hráčské statistiky podzim 2017

Přehled statistik našich hráčů v podzimní části sezony 2017/2018, dle ODEHRANÝCH MINUT, podle VSTŘELENÝCH GÓLŮ a počtu OBDRŽENÝCH...