Josef Říha | | muži | klub

Všechny soutěže 2022/23 byly rozlosovány

Minulý týden, tedy ještě před sobotním vrcholem našich oslav, byla rozlosována naše divize. K jakým změnám proti skončené sezoně došlo?
Nepotkáme se už s postupujícím Hodonínem, ani sestupující Polnou. Ale také s rezervou Zbrojovky, který byla přeřazena do skupiny E. Novými, či staronovými soupeři zase naopak budou rezerva Jihlavy, sestupující z MSFL a postupující Speřice a Bohunice.
Soutěž zahájíme právě na trávníku nováčka z Brna a hned v druhém kole přivítáme na Šlajsi pro novou sezonu velmi ambiciozní Břeclav! K hodovnímu zápasu přijede Bystřice n. P. Podzimní část pak zakončíme 29.října domácím zápasem s Tasovicemi.
Následně byly rozlosovány také krajské a okresní soutěže.

Přesné termíny všech venkovních zápasů budou známy po uzavření hlášenek.

rozpis: B muži ZDE

Kde a kdy hrají naše mužstva následující zápasy?